Pro tento rok

SAPGLASS

Nový ucelený program celoskleněných dveří vnese do vašich domovů více světla i zábavy. Unikátní skla, která jinde nenajdete (Graduel, Mastersoft). Vlastní vzory, které můžete dále upravovat dle vašich přání. Možnost dokonalého sladění SAPGLASS dveří s ostatními dveřmi SAPELI (nejen vzory, ale i kováním či zárubněmi). Nové technologie vzorování (laser nebo sítotisk pomocí odolných keramických barev).

SAPGLASS
TALIA TALIA

TALIA

Tato nová modelová řada je typická svým "zasklením“ bez lišt. Nemusí jít však nutně o prosklené motivy. Rámová konstrukce krásně vynikne i v plných dveřích v moderních i tradičních dekorech - dýha, CPL či Sapdecor. Čistota a jednoduchost zpracování dává dveřím širokou paletu využití v nejrůznějších interiérech.

REDE

Nová modelová řada REDE je charakteristická svojí decentní „V“ drážkou, která dveřní křídlo velmi elegantně člení do jemné mřížky a rozšiřuje tak plochu dveří i okolního interiéru horizontálním i vertikálním směrem. V nabídce najdete jak plné, tak prosklené motivy a stejné vzorování lze použít i pro celoskleněné dveře SAPGLASS. Krásně vynikne i ve spojení s modelovou řadou NOTE. Tato modelová řada se vyrábí pouze v dýze či barvě a v základní ceně již najdete zapuštěné lišty M.

REDE REDE
Zárubeň MINI

Zárubně MINI

Trendu optického rozšiřování prostor krásně nahrává zúžená MINI zárubeň, jejíž obložka je proti běžným 8 cm o 3 cm užší. MINI zárubeň zvýrazňuje minimalistický trend, který se hodí do moderních i retro interiérů. V dokonalé harmonii bude s modelovou řadou MERA, s proužky o stejné šířce 5 cm.

Nové povrchy CPL a HPL

Nově rozšiřujeme i nabídku oblíbeného materiálu Sapdecor, který je díky nanotechnologii s 3D efektem tisku dokonalou imitací přírodní dýhy.

Nové povrchy CPL a HPL
Nové povrchy CPL a HPL

I zde se prosadila borovice, a to písková a moderní povrch Beton timber, který nese stopu ztraceného bednění.

Do rodiny dýh, kterých máme v nabídce přes 100 druhů, přibyla bělená dubová dýha. Dveře v tomto dekoru vás zanesou do romantických francouzských kaváren a la Provence.

sapdecor